Ex libris

Pre zberateľov, milovníkov kníh, ktorí dopĺňajú svoje obľúbené edicie

Ex libris

Poslaťod wlad » Pia Dec 30, 2005 3:33 pm

Nejaké internetové linky na stránky s ex libris keby mi niekto poradil, a vobec vsetko o ex libris, bol by som mu vdacny :-) Dakujem!
wlad
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 10:12 pm

exlibris

Poslaťod colombo (neprihlaseny) » Pon Jan 02, 2006 8:18 pm

myslim, ze slovensky web je v tomto uplne nulovy, cesky velmi riedko osidleny a zahranicny asi nema velky vyznam (mozno skusit pozriet nejake rakuske antikvariaty, ale neviem); kazdopadne, v b´lave je jeden pan a dokonca by mal mat aj nejaky obchod, ktory sa tomu venuje, obchoduje s tym a vie o tom svoje; ja som z neho nic rozumne nedostal (niezeby ma to nejak zvlast trapilo); obcas chodieva do trencina na burzu, ale inak neviem o nom nic a o tom obchode nemam ani sajn; mozno niekto z miestnych by mohol vediet
colombo (neprihlaseny)
 

Poslaťod wlad » Pon Jan 02, 2006 8:21 pm

OK, ja to mam do Trnavy trosku od ruky, ale aj tak Ti dakujem! Ak tu este niekto prispeje niecim svojim, nebudem proti :)
wlad
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 10:12 pm

Poslaťod esprit » Pon Máj 08, 2006 8:21 am

wlad píše:OK, ja to mam do Trnavy trosku od ruky, ale aj tak Ti dakujem! Ak tu este niekto prispeje niecim svojim, nebudem proti :)

:P :idea:
zamailuj na ateler.knihy6♦post.sk
:idea:
esprit
 

Re: Ex libris

Poslaťod Johni » Uto Dec 16, 2014 8:57 am

To je mimoriadne skvelý príspevok dlh vďačnosti je v poriadku, pokiaľ ide o vysielanie .... !!!
Johni
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Dec 16, 2014 8:55 am


Späť na Venované bibliofilom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť