prosba o pomoc

Prehľad kamenných antikvarátov na Slovensku, Vaše názory atď...

prosba o pomoc

Poslaťod Lamahe » Pon Feb 20, 2006 11:41 am

vcera som videl v spravach taky minishot o antiku v Leopoldove co ma nejaky starsi pan a ten teda vyzeral fakt maximalisticky (nie pan ale jeho antik :wink: ) - chcel by som mu teda venovat navstevu ale bohuzial sa neviem dopatrat nijakych udajov/lokalizacie/kontaktu .... ak niekto vie o takom antiku v Leopoldove - pls dajte vediet... 8)
...nikdy nehovor nikdy...lebo nikdy nevieš...
Obrázok užívateľa
Lamahe
Budúci pokročilý
Budúci pokročilý
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Pon Okt 03, 2005 5:19 pm
Bydlisko: Bratislava

leopoldov

Poslaťod Hosť » Pon Feb 20, 2006 8:17 pm

no, je to lahke: vyskytuje sa to v budove priamo oproti stanici; ale za antikvariat to povazuje asi uz len majitel; normalne to vacsina ludi povazuje za nieco medzi skladiskom a bordelom
Hosť
 

Poslaťod Lamahe » Uto Feb 21, 2006 10:41 am

treba vidiet, ale pokial je pravda co tam vraveli - a totiz ze tam ma cez 100 000 knih tak sa hold oplati pohrabat v tom bordeli :wink:
...nikdy nehovor nikdy...lebo nikdy nevieš...
Obrázok užívateľa
Lamahe
Budúci pokročilý
Budúci pokročilý
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Pon Okt 03, 2005 5:19 pm
Bydlisko: Bratislava

Antikvariát a obrazáreň EUROPIK - LEOPOLDOV

Poslaťod burzaknih » Uto Feb 21, 2006 10:42 am

Niekolko zakladnych informacii najdes na stranke :
http://hlohovecko.sk/more.asp?id=qpxks7 ... x5sdgogh0h

su tam aj fotografie z jeho kralovstva :roll:
Obrázok užívateľa
burzaknih
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Uto Feb 24, 2004 1:43 pm
Bydlisko: Bardejov

leopoldov

Poslaťod Hosť » Str Feb 22, 2006 3:56 pm

tie fotky mi pripadaju asi trochu neaktualne a tie hory knih podozrivo male; chyba mi ta registracka vkusne zakryta akousi deckou (tusim to bolo vlani v zivote), aby sa nebodaj nezaprasila, kedze sa asi vobec nepouziva; mozno je na predaj;
za zmienku stoji este niekolko upozorneni: vopred sa u stareho pana informujte o momentalnej vyske dodatocnej prirazky, ktora bola vlani, myslim, 9,6 % k cene, aby ste nahodou nepresvihli rozpocet; v tychto chladnych a pochmurnych mesiacoch je okrem toho vhodne dobre sa obliect, pribalit nejaky ten tekuty radiator (moze dokonca sposobit odpustenie prirazky!) a zaobstarajte si taku tu banicku lampu na hlavu, lebo svetla tam tiez nebyva nazvys; a neopovazte sa, vazeni, kritizovat (ne)usporiadanie knih, sposob ulozenia (na stosy) alebo ich (nedajboze!) zacat prehadzovat!!!
Hosť
 

este raz leopoldov

Poslaťod colombo » Str Feb 22, 2006 7:28 pm

s tym predchadzajucim anonymom sa da len suhlasit (hovorim hlavne z vlastnej skusenosti); okrem toho mi poniektori zakaznici rozpravaju obcas vesele historky, ktore tu nemienim vytahovat; skratka, je to miesto pre dobrodruzne povahy
colombo
Budúci pokročilý
Budúci pokročilý
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Feb 26, 2004 7:54 pm
Bydlisko: trenčín

Leopoldov v lete

Poslaťod burzaknih » Štv Feb 23, 2006 10:26 am

... bol som tam v lete a bolo to celkom "dobrodruzne" 8) Hlavne je byt trpezlivy a mat silne ruky, lebo sa treba mocno dlho hrabat. Neviem si to ani v duchu predstavit, ako sa to da v zime pri -5°C.

... ale asi treba pribalit nejaku nezamrzajucu zmes :idea:
Obrázok užívateľa
burzaknih
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Uto Feb 24, 2004 1:43 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Lamahe » Štv Feb 23, 2006 1:19 pm

..pravdupovediac z usporiadania 100 000 knih v budove som mal trochu obavy a ako sa ukazalo asi opravnene...

..vyzera to tak, ze na pripadny vylet si pribalim balicek prvej pomoci :wink:

..no a tekuty radiator absolutne nikdy nie je na skodu :lol:
...nikdy nehovor nikdy...lebo nikdy nevieš...
Obrázok užívateľa
Lamahe
Budúci pokročilý
Budúci pokročilý
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Pon Okt 03, 2005 5:19 pm
Bydlisko: Bratislava

-

Poslaťod jano z budy » Uto Apr 11, 2006 10:01 pm

napriek tomu,že to v tom leopoldove je také ako je ,je tam stále s čoho vyberať /darmo sem vypisuješ colombo,je to len závisť/duráka treba brať s rezervou,každý je nejaký PS: má aj celkom dobru zbierku harmoník
jano z budy
 

mily jano

Poslaťod colombo (neprihlaseny) » Pia Apr 21, 2006 1:36 pm

asi ma nepoznas; zavist s tym nema nic spolocne; skor je smutne, ze ten antikvariat je medializovany ako keby to bolo neviem co a pritom je to skor ostuda
colombo (neprihlaseny)
 

-

Poslaťod jano z budy » Sob Apr 22, 2006 11:08 am

nič v zlom ,ale aj ty si možeš urobiť propagáciu v tv,ja viem že ten antikv. je nič moc a pán Ďurák je taký aký je,s tým už nič neurobíš,len píšem že sa tam dá stále niečo vybrať
jano z budy
 

Re: prosba o pomoc

Poslaťod haslerka » Pon Feb 25, 2008 3:07 pm

Ja som v tom antikvariate bola mnohokrat a neviem preco sa tu ludia, ktori to nikdy nevideli opovazuju povedat, ze to je hanba.. hanba je sudit nieco, co ste nevideli..ak by to niekoho zaujimalo, tak je to druhy najvacsi antikvariat v strednej Europe (po Parizi), pan Durak tam ma viac ako 300 000 knih.. a co sa tyka usporiadania..nech sa paci, pridite to v lete poupratovat a okodovat a zdigitalizovat.. pevne nervy
haslerka
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Feb 25, 2008 2:58 pm
Bydlisko: Hlohovec


Späť na Slovenské kamenné antikvariáty

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť